Čištění tabletu - iPad Air (3. gen)

Kód: 2767
1 hodnocení
550 Kč –15 %
8222D601 BF6A 4F89 BC22 9A010443AA92
550 Kč –15 % 470 Kč
Oprava

Detailní informace

Detailní popis produktu

Největší a hlavní příčinou znečištění je zneužití tabletu iPad Air (3. gen). Když budete s iPad Air (3. gen) manipulovat nemytýma rukama nebo jej budete uchovávat na prašném/vlhkém místě, rychle se zaplní malými částmi nebo prachem. V takovém případě mohou být poškozeny nejen reproduktory, ale také nabíjecí konektor, mikrofon a další součásti tabletu iPad Air (3. gen). Nikdo samozřejmě nevylučuje, že se v mřížce reproduktoru iPad Air (3. gen) časem může hromadit prach a nečistoty. V takovém případě nechte reproduktory vyčistit v servisním středisku.

Nejprve naši technici ze servisního střediska FixTime.cz provedou důkladnou diagnostiku, aby zjistili, zda není příčinou špatného zvuku některý z reproduktorů iPad Air (3. gen). Pokud není nalezeno žádné poškození, průvodce pokračuje v procesu čištění reproduktoru. K čištění reproduktorů iPad Air (3. gen) naši odborníci používají speciální produkty, které jemně vyčistí síťku reproduktoru, aniž by ji poškodily. Tento postup se provádí rychle, ale jeho účinnost byla potvrzena zkušenostmi.

Občas se stane, že pouhé čištění vnější strany reproduktorů pomocí speciálních nástrojů nestačí. Poté musí master otevřít zařízení a vyčistit reproduktor zevnitř proudem vzduchu nebo speciálními prostředky. Poté je celá mřížka reproduktoru často jako nová a všechny problémy se zvukem se vrátí do normálu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: