Apple servis

Servis FixTime.cz nabízí kvalitní opravy Apple zařízení. Naši zkušení specialisté mají bohaté zkušenosti s opravami a údržbou produktů Apple, včetně iPhone, iPad, MacBook a dalších zařízení.

Rozumíme tomu, jak důležité pro vás je mít funkční zařízení, proto děláme všechno možné, abychom problém rychle a efektivně vyřešili. Používáme pouze originální náhradní díly a nástroje, abychom zajistili kvalitu naší práce a dlouhou životnost vašeho zařízení.

V rámci nabídky oprav pro mobilní telefony si poradíme téměř se vším. A to od základních oprav výměn poškozených displejů přes opravy nabíjení, výměny vadné baterie ale i opravy na základní desce včetně opravy Face ID a různých zkratů způsobujících nefunkčnost Vašeho iPhonu.

Disponujeme kamennou prodejnou Na Zlíchově 240/5 Praze 5 v rámci Barrandova , kde Vám telefon expresně na počkání opravíme zatímco si budete vychutnávat naši lahodnou kávu. Nabízíme také možnost bezplatného svozu mobilního telefonu do našeho servisu prostřednictvím zásilkovny, pokud nemáte možnost se na naší pobočku zastavit.

Pokud máte problémy se svým zařízením Apple, neváhejte se obrátit na FixTime.cz. Jsme připraveni vám rychle a kvalitně pomoci vyřešit jakýkoli problém se vaším zařízením. Náš tým je vždy připraven poskytnout vám profesionální pomoc kdykoliv a kdekoli.

Můžete nechat na opravu mobil v Praze na jedné z našich poboček, nebo objednat FixTime kurýra.

1
Garance kvality
používáme jen díly nejvyšší kvality
svoz-na-opravu
Svoz opravy
mobil u Vás vyzvedneme a doručíme opravený. Kdekoliv v ČR.