Apple servis

Servis FixTime.cz nabízí kvalitní opravy Apple zařízení. Naši zkušení specialisté mají bohaté zkušenosti s opravami a údržbou produktů Apple, včetně iPhone, iPad, MacBook a dalších zařízení.

Rozumíme tomu, jak důležité pro vás je mít funkční zařízení, proto děláme všechno možné, abychom problém rychle a efektivně vyřešili. Používáme pouze originální náhradní díly a nástroje, abychom zajistili kvalitu naší práce a dlouhou životnost vašeho zařízení.

Naše služba Apple oprav zahrnuje širokou škálu služeb, včetně výměny displejů, baterií, tlačítek, kamer a dalších komponentů, stejně jako softwarové údržby a nastavení. Můžeme vám pomoci s jakýmkoli problémem, od drobných oprav až po složitější a vážnější problémy.

Také nabízíme rychlou a pohodlnou službu, abyste mohli získat přístup k vašemu zařízení v co nejkratším čase. Můžete si své zařízení jednoduše vyzvednout nebo jej můžeme poslat kurýrem, aby jste nemuseli trávit čas osobní návštěvou našeho servisu.

Pokud máte problémy se svým zařízením Apple, neváhejte se obrátit na FixTime.cz. Jsme připraveni vám rychle a kvalitně pomoci vyřešit jakýkoli problém se vaším zařízením. Náš tým je vždy připraven poskytnout vám profesionální pomoc kdykoliv a kdekoli.

Můžete nechat na opravu mobil v Praze na jedné z našich poboček, nebo objednat FixTime kurýra.

Opravy na počkání
Většina závad se řeší na počkání