3 položek celkem
Oprava zadní kamery - Pixel 8 Pro
3 990 Kč / ks
51409
Přenos dat z telefonu - Pixel 8 Pro 51415
Výměna zadního krytu - Pixel 8 Pro 51424

FixTime.cz nabízí profesionální opravy Google Pixel v našem specializovaném servisu. Opravy telefonů provádíme již řadu let a se zařízeními Google Pixel máme bohaté zkušenosti. Všichni naši řemeslníci jsou vyškoleni a kvalifikováni k rychlému a efektivnímu řešení jakýchkoli problémů s opravou Google Pixel.

Když se váš Google Pixel rozbije nebo přestane fungovat, chápeme, že to může být velmi frustrující. Naším cílem je usnadnit tento proces tím, že našim zákazníkům poskytujeme rychlé a spolehlivé opravy zařízení Google Pixel. Jsme vybaveni veškerým potřebným vybavením a nástroji, abychom mohli diagnostikovat a odstranit veškeré problémy s vaším zařízením.

Můžeme vyměnit všechny poškozené součásti vašeho zařízení Google Pixel, včetně obrazovky, fotoaparátu, mikrofonu, reproduktoru a dalších komponent. Používáme pouze kvalitní náhradní díly, abychom zajistili, že vaše zařízení bude po opravě dlouho fungovat.

Máme bohaté zkušenosti s různými modely Google Pixel, jako jsou Google Pixel 2, Pixel 3, Pixel 4, Pixel 5 a další. Víme, že každý model má své jedinečné vlastnosti, a jsme připraveni poskytnout našim zákazníkům individuální přístup s ohledem na zvláštnosti každého modelu.

Nabízíme kvalitní opravy telefonů Google Pixel za přijatelnou cenu. Chápeme, že každý zákazník má jiný rozpočet, a jsme připraveni poskytnout řešení, které uspokojí váš rozpočet.

Svůj Google Pixel u nás můžete nechat na opravu a my vás budeme kontaktovat, až bude vaše zařízení připraveno. Můžeme nabídnout rychlé opravy, abyste mohli své zařízení co nejdříve opět používat.

Nakonec, pokud potřebujete spolehlivý servis Google Pixel v České republice, FixTime.cz je tou nejlepší volbou. Zaručujeme rychlé, spolehlivé a profesionální opravy Google Pixel za přijatelnou cenu. Kontaktujte nás, abyste se dozvěděli více o našich službách a objednejte si je ještě dnes.

1
Garance kvality
používáme jen díly nejvyšší kvality
svoz-na-opravu
Svoz opravy
mobil u Vás vyzvedneme a doručíme opravený. Kdekoliv v ČR.