Zítra 23.5. bude vyjimečně pobočka FixTime otevřena až od 9 hodin, standardně potom do 19 hodin.

Nalepení ochranné fólie - Galaxy S21 Ultra (G998)

Kód: 3097
Neohodnoceno
399 Kč / ks
K dispozici

Detailní informace

svoz-na-opravu
Svoz opravy
mobil u Vás vyzvedneme a doručíme opravený. Kdekoliv v ČR.

Detailní popis produktu

Když si koupíte zbrusu nový Galaxy S21 Ultra (G998), oprášíte ho a ochráníte jako olympijský oheň. Po týdnu se ho už nebojíte odložit společně s obrazovkou, bez problémů ho můžete nosit v kapse. Po měsíci můžete klidně odložit, když se spustí budík, nebojíte se zmoknout v dešti. Známá situace?

Výrobce moderního smartphonu se samozřejmě snaží, aby jeho gadget byl co nejodolnější a nejspolehlivější, využívá spoustu technologií a materiálů pro displej a zadní kryt zařízení. Každodenní situace, zbrklost a „šikovnost“ rukou jsou často příčinou pádu chytrého telefonu nebo jeho jiného poškození.

Pokud patříte k lidem, kteří věčně škrábou displej svého telefonu, pak vám hydrogelová fólie může být skutečně zachráncem! Jedná se o relativně novou technologii, která umožňuje pokrýt displej smartphonu ochrannou fólií ideální velikosti.

Hydrogelová fólie je tenká a flexibilní fólie, která vám umožní dokonale zakrýt obrazovku smartphonu.

  • Fólie je elastická a tenká. Díky tomu je možné jej nalepit na zaoblené povrchy a chránit obrazovku od A do Z. Hydrogelová fólie pečlivě „pokryje“ každý centimetr obrazovky — a váš gadget je zcela v bezpečí!
  • Maximální průhlednost a citlivost. Jedním z problémů, kvůli kterému mnoho lidí odmítá ochranné fólie a brýle, je snížení citlivosti snímače a změna jasu barev. A zde vyhrává hydrogelový film: je zcela průhledný a „nežere“ jas a čistotu obrazu na displeji. Technologie navíc neovlivňuje hmatové schopnosti obrazovky – senzor smartphonu funguje perfektně.
  • Minimální otisky prstů. Hydrogelový film je odolný proti otiskům prstů díky speciálnímu materiálu. Na displeji už nejsou žádné fleky a škrábance.
  • Možnost přizpůsobení filmu smartphonu a ne naopak. Zařízení řeže požadovaný rozměr s maximální přesností.

Specialisté FixTime.cz rychle a efektivně aplikují ochrannou fólii na váš Galaxy S21 Ultra (G998).

Doplňkové parametry

Kategorie: Galaxy S21 Ultra (SM-G998)
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: