Výměna LCD displeje - iPad (5.gen)

Kód: 2134
1 hodnocení
2 770 Kč –7 %
olcdd
2 770 Kč –7 % 2 570 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Displej je nejzranitelnější částí mobilních zařízení vůči mechanickému poškození a rozbitá obrazovka není zárukou opravy. Výměna displeje iPad (5.gen) je poměrně náročná oprava. Téměř u všech moderních smartphonů je dotykový panel a displej při výrobě lepen technologií airless a do telefonu se instalují jako modulární sestava. Uživatel tak získá displej s vynikajícími pozorovacími úhly, barvami a dalšími vlastnostmi.

Pokud se vám po jakémkoliv mechanickém poškození (otřes, pád, silné zmáčknutí) objeví na displeji černé skvrny, pruhy nebo displej úplně ztmavne, pak bude potřeba vyměnit celý modul displeje. I malá trhlina, vizuálně obtížně určitelná, pro ně může být fatální: objeví se místo, které se rychle zvětšuje.

Náš servis zpočátku nabízí především výměnu originálního náhradního dílu, takové opravy jsou spolehlivější. Je však také možné nainstalovat vysoce kvalitní analogy, které jsou levnější. FixTime.cz zajišťuje samostatnou výměnu skla displeje u těch modelů, u kterých ji výrobce nezajišťuje, často to snižuje náklady na opravy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: