Oprava čtečky SD paměťové karty - Galaxy S22 (S901)

Kód: 3022
Neohodnoceno
1 050 Kč / ks
K dispozici

Detailní informace

svoz-na-opravu
Svoz opravy
mobil u Vás vyzvedneme a doručíme opravený. Kdekoliv v ČR.

Detailní popis produktu

Pokud váš telefon paměťovou kartu nevidí, nejprve zkontrolujte zařízení s jinou známou dobrou kartou stejné velikosti. Možná samotný telefon funguje a problém je způsoben poruchou samotné karty. V takovém případě zkuste kartu naformátovat pomocí adaptéru v počítači / notebooku. Pokud karta není vidět na více zařízeních, je vada v ní.

Mnoho kupujících smartphonů preferuje jeden nebo jiný model telefonu kvůli možnosti nainstalovat do něj paměťovou kartu, která může rozšířit množství volného místa v zařízení.

1. Pokud telefon přestal vidět paměťovou kartu, kontakty čtečky SD mohou být oxidované. Teprve po vyčištění dílu bude možné pokračovat v práci. Doma je to docela obtížné provést, protože je možné deaktivovat další servisní komponenty. Nejlepší je, když to dělají specialisté FixTime.cz.

2. Telefon nevidí SD kartu, když je čtečka SD rozbitá. Pokud je opravdu poškozen, je potřeba díl vyměnit. To lze provést rychle a efektivně pouze v servisním středisku.

3. Paměťovou kartu telefonu nelze přečíst, pokud je vadný řídicí čip. Práce bude možné obnovit až po výměně součásti. To je poměrně obtížný úkol, není možné se s tím vyrovnat sami. Nejlepší je vyhledat pomoc od zkušeného mistra.

4. Nejčastěji se paměťová karta telefonu neotevře v důsledku negativního mechanického poškození nebo vniknutí vlhkosti do středu zařízení. Pokud do zařízení vnikla kapalina, je nutné zařízení co nejdříve vypnout, nechat uschnout a vyhledat pomoc v dílně, protože teprve po diagnostice bude možné určit, která část je mimo provoz.


Váš Galaxy S22 (S901) má problémy s paměťovou kartou a nevíte, co dělat? Kontaktujte naše profesionální servisní středisko FixTime.cz. Pomůžeme vám rychle opravit poruchu a uvést zařízení do provozuschopného stavu. Naši mistři provedou diagnostiku zařízení a určí, proč jsou problémy s paměťovou kartou, vysvětlí, jak tuto poruchu opravit a jak dlouho bude oprava telefonu trvat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Galaxy S22 (SM-S901)
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: