FixTime.cz - to profesionální servis mobilních telefonů, který se specializuje také na opravy iPadů. Nabízíme širokou škálu služeb, včetně výměny displeje, zadního krytu, reproduktoru, baterie, napájecího konektoru, mikrofonu, kamery a aktualizace softwaru.

Pokud vašemu iPadu hrozí výměna displeje nebo zadního krytu, nemusíte se obávat. Naši specialisté mají veškeré znalosti a zkušenosti, které jsou potřebné k rychlému a kvalitnímu provedení této procedury. Používáme pouze vysoce kvalitní náhradní díly, aby byla zaručena dlouhodobá životnost vašeho zařízení.

Výměna reproduktoru, baterie, napájecího konektoru, mikrofonu a kamery jsou také služby, které nabízíme. Chápeme, jak důležitý je pro vás fungující zvuk, baterie, napájecí konektor a mikrofon pro bezproblémové používání vašeho iPadu. Také víme, jak důležitá je kvalitní kamera pro nadšence fotografie a videa.

Aktualizace softwaru je další službou, kterou poskytujeme. Pokud se váš iPad nepodaří aktualizovat nebo pracuje pomalu, můžeme vám pomoci aktualizovat vaše zařízení na nejnovější verzi softwaru. To pomůže vylepšit výkon vašeho iPadu a zajistí plynulejší práci.

V FixTime.cz zaručujeme rychlou a kvalitní opravu vašeho iPadu. Naši specialisté jsou připraveni pomoci vám kdykoli je pro vás pohodlné. Kontaktujte nás, abyste získali bezplatnou konzultaci a zjistili, jak vám můžeme pomoci.

1
Garance kvality
používáme jen díly nejvyšší kvality
svoz-na-opravu
Svoz opravy
mobil u Vás vyzvedneme a doručíme opravený. Kdekoliv v ČR.