Jste majitelem iPadu mini a hledáte spolehlivý servis pro své zařízení? Obraťte se na FixTime.cz - profesionální servis iPad mini, kde vám zajistí kvalitní opravu za rozumnou cenu.

Nabízíme širokou škálu oprav iPadu mini, včetně výměny displeje, zadního krytu, reproduktoru, baterie, ale i aktualizace softwaru a výměny napájecího konektoru, mikrofonu a fotoaparátu.

Výměna displeje je jednou z nejčastějších služeb v servisu iPad mini, protože displej zařízení se může poškodit pádem nebo nárazem. Výměnu displeje provádíme pomocí vysoce kvalitních náhradních dílů, abychom zajistili dlouhou životnost vašeho zařízení.

Pokud máte problém se zadním krytem, můžeme vám jej rovněž vyměnit za nový. Naši odborníci vám zadní kryt iPadu mini vymění v krátkém čase a precizně.

Výměna reproduktoru může být nutná také v případě, že se zvuk vašeho zařízení stal nerovnoměrným nebo zkresleným. Na FixTime.cz vám reproduktor v iPadu mini vyměníme za nový a obnovíme tak dokonalý zvuk.

Náš servis nabízí také výměnu baterie vašeho zařízení, pokud již nevydrží nabitá nebo se rychle vybije. Starou baterii vyměníme za novou, aby váš iPad mini opět fungoval co nejlépe.

Aktualizace softwaru může pomoci zlepšit výkon, rychlost a stabilitu vašeho zařízení. Software vašeho iPadu mini rádi aktualizujeme na nejnovější verzi.

Pokud máte problém s napájecím konektorem, mikrofonem nebo fotoaparátem, naši odborníci vám mohou vadné komponenty také vyměnit.

Pokud tedy potřebujete opravit iPad mini, obraťte se na FixTime.cz - spolehlivý servis, který vám zaručí kvalitní opravu vašeho zařízení v co nejkratším čase.

1
Garance kvality
používáme jen díly nejvyšší kvality
svoz-na-opravu
Svoz opravy
mobil u Vás vyzvedneme a doručíme opravený. Kdekoliv v ČR.