FixTime.cz nabízí širokou škálu služeb opravy iPadu Air. Náš servis iPad Air je připraven nabídnout vám kvalitní opravu vašeho zařízení včetně výměny displeje, zadního krytu, reproduktoru, baterie, aktualizace softwaru, výměny napájecího konektoru, mikrofonu a fotoaparátu.

Pokud je poškozen displej vašeho zařízení iPad Air, nabízíme profesionální výměnu displeje s použitím výhradně originálních dílů, abychom zajistili kvalitní a dlouhotrvající opravu.

Pokud je zadní kryt poškozený nebo opotřebovaný, může být nutná jeho výměna. Na FixTime.cz vám zadní kryt iPadu Air vyměníme rychle a efektivně, takže vaše zařízení bude vypadat jako nové.

Pokud máte problém s reproduktorem na iPadu Air, můžeme vám nabídnout profesionální výměnu reproduktoru s použitím výhradně originálních náhradních dílů.

Pokud se váš iPad Air rychle vybíjí nebo vůbec nevydrží nabitý, může být nutná výměna baterie. Nabízíme rychlou a efektivní výměnu baterie v iPadu Air, abyste mohli zařízení nadále používat.

Aktualizace softwaru může pomoci zlepšit výkon zařízení iPad Air a odstranit různé chyby. Naši odborníci jsou připraveni nabídnout profesionální aktualizaci softwaru pro vaše zařízení.

Pokud se váš iPad Air nenabíjí nebo jej počítač nerozpoznává, může být nutná výměna napájecího konektoru. Napájecí konektor vašeho zařízení vyměníme rychle a efektivně.

Možná bude potřeba vyměnit mikrofon nebo kameru, pokud máte problémy s používáním těchto funkcí zařízení iPad Air. Na FixTime.cz vám můžeme rychle a efektivně vyměnit mikrofon nebo kameru vašeho zařízení.

Zaručujeme vysokou kvalitu a rychlý servis. Pokud potřebujete opravit iPad Air, kontaktujte nás a my uděláme vše pro to, aby vaše zařízení opět fungovalo jako nové.

1
Garance kvality
používáme jen díly nejvyšší kvality
svoz-na-opravu
Svoz opravy
mobil u Vás vyzvedneme a doručíme opravený. Kdekoliv v ČR.