1 položek celkem
Výměna konektoru nabíjení - Vivo Y21s
950 Kč / ks
40509

Servis FixTime.cz nabízí kvalitní opravu telefonů značky VIVO. Naši profesionální technici mají bohaté zkušenosti s údržbou zařízení VIVO a zaručujeme vám kvalitní a rychlou opravu.

Provádíme opravu všech modelů telefonů VIVO, od starých po nové. Naše tým specialistů se specializuje na výměnu roztříštěných displejů, výměnu baterií, opravu fotoaparátu, výměnu konektorů a dalších částí telefonu VIVO.

Rozumíme, jak důležitý je pro vás váš telefon, proto se snažíme opravu provést co nejrychleji a efektivněji. Používáme pouze originální náhradní díly, takže se můžete spolehnout na to, že váš telefon bude fungovat jako nový.

Poskytujeme záruku na všechny naše práce, což znamená, že pokud se po opravě vyskytnou jakékoli problémy, jsme připraveni je bezplatně vyřešit. Také nabízíme konkurenceschopné ceny za opravu telefonů VIVO, takže můžete být jisti, že dostanete nejlepší poměr ceny a kvality.

Pokud hledáte spolehlivý a profesionální servis VIVO, obraťte se na FixTime.cz. Jsme připraveni vám kdykoli pomoci a provést opravu vašeho telefonu rychle a kvalitně. Kontaktujte nás dnes a získejte bezplatnou konzultaci a odhad nákladů na opravu.

1
Garance kvality
používáme jen díly nejvyšší kvality
svoz-na-opravu
Svoz opravy
mobil u Vás vyzvedneme a doručíme opravený. Kdekoliv v ČR.