FixTime.cz - to je profesionální servis pro opravy iPad Pro, který nabízí širokou škálu služeb pro všechny modely tohoto zařízení. Víme, jak důležitý je váš iPad Pro, a proto zajišťujeme rychlou a kvalitní opravu, která vám pomůže prodloužit životnost vašeho zařízení.

Můžeme vyměnit displej na vašem iPad Pro, pokud je rozbitý nebo poškozený. Naši zkušení technici používají pouze originální díly, aby zajistili, že váš iPad Pro bude pracovat stejně dobře jako před poškozením.

Můžeme také vyměnit zadní kryt na vašem iPad Pro, pokud je poškozený nebo opotřebovaný. To se může stát v důsledku pádu nebo dlouhodobého používání. Používáme pouze originální díly, aby vaše iPad Pro vypadalo stejně jako před poškozením.

Pokud máte problémy s reproduktorem na vašem iPad Pro, můžeme ho vyměnit za nový. Můžeme také vyměnit baterii, aby váš iPad Pro mohl pracovat déle. Navíc můžeme aktualizovat software na vašem zařízení, aby pracoval rychleji a efektivněji.

Pokud máte problémy s napájecím konektorem nebo mikrofonem, můžeme je vyměnit za nové. Také můžeme vyměnit kameru, pokud je poškozená nebo nefunguje správně.

V FixTime.cz nabízíme rychlou a spolehlivou opravu iPad Pro, která vám pomůže obnovit funkčnost vašeho zařízení. Kontaktujte nás, pokud máte problémy s vaším iPad Pro, a rádi vám pomůžeme je vyřešit.

1
Garance kvality
používáme jen díly nejvyšší kvality
svoz-na-opravu
Svoz opravy
mobil u Vás vyzvedneme a doručíme opravený. Kdekoliv v ČR.