4 položek celkem
iphone12promax
399 Kč / ks
51097
rhinotech 51100
vb
Výměna baterie - iPhone 5
K dispozici (1 ks)
od 780 Kč / ks
42936/BAT

iPhone servis

Jsme tým profesionálních specialistů s mnohaletými zkušenostmi v práci s Apple zařízeními, včetně iPhone. Jsme připraveni poskytnout vám kvalitní služby opravy iPhone, bez ohledu na to, jaký problém s vaším zařízením máte.

Chápeme, jak důležité je pro vás mít funkční iPhone, a proto děláme vše, co je v našich silách, aby oprava probíhala rychle a efektivně. Naši specialisté mají hluboké znalosti a zkušenosti s různými modely iPhone, což nám umožňuje rychle odhalovat a řešit jakékoliv problémy s vaším zařízením.

Poskytujeme široké spektrum služeb opravy iPhone, včetně výměny baterie, opravy displeje, výměny tlačítek a dalších komponentů. Všechny práce jsou prováděny pouze s použitím originálních náhradních dílů, což zaručuje dlouhodobou a spolehlivou opravu.

Rozumíme tomu, že spolehlivost a kvalita opravy jsou to, co naši zákazníci hledají. Proto se držíme přísných standardů kvality při práci s vaším iPhonem. Zaručujeme, že po opravě bude váš iPhone fungovat stejně dobře jako dříve.

Náš tým je vždy připraven vám pomoci, pokud máte problémy s iPhone. Kontaktujte nás a rádi vám poskytneme rychlou, efektivní a spolehlivou službu opravy iPhone.

 

Můžete nechat na opravu mobil v Praze na jedné z našich poboček, nebo objednat FixTime kurýra.

1
Garance kvality
používáme jen díly nejvyšší kvality
svoz-na-opravu
Svoz opravy
mobil u Vás vyzvedneme a doručíme opravený. Kdekoliv v ČR.