Výkup telefonů

Prodej smartphonu je otázkou několika kliknutí.
Po koupi nového přístroje vždy vyvstává otázka, co udělat s tím starým. Nejlepší možností je jeho rychlý prodej. Téměř všichni významní výrobci chytrých telefonů jednou ročně aktualizují svůj sortiment, což tlačí cenu starších smartphonů dolů. Čím déle starý gadget leží ladem, tím rychleji ztrácí na hodnotě.

Jak rychle prodat chytrý telefon?

První možnost - nástěnky. Tam můžete umístit svůj chytrý telefon. Cenu v tomto případě diktuje prodejce, ale to je asi jediné plus. Spousta korespondence a telefonátů s potenciálními kupci, spousta podvodů. Navíc několik kol předvádění smartphonu je spousta promarněného času a nervů.

Druhou možností je naše služba FixTime.cz. Zde je to jednoduché:


Krok 1: Vyberte si smartphone, který chcete prodat.
Krok 2: Vyplňte online hodnocení. Je třeba zadat množství paměti, v některých případech i barvu a stav.

Abychom uživatele nemátli, zúžili jsme výběr na tři možnosti:

  1. Jako nové - bez známek používání;
  2. Dobrý - když je na telefonu jasně vidět, že byl používán, s drobnými oděrkami nebo drobnými škrábanci;
  3. Poškozený - když je telefon značně opotřebovaný nebo něco nefunguje. V takových případech je hodnocení na webu přibližné a podrobnější hodnocení vám může poskytnout pouze odborník.

Krok 3: Prohlídka a transakce. Po zhodnocení smartphonu a zanechání požadavku vás bude kontaktovat náš operátor, upřesní podrobnosti a zašle vám mistra v pro vás vhodnou dobu. Mistr gadget zkontroluje a vykoupí, vypočítá hotovost nebo převede na kartu.

 

Pokud se nacházíte v jiném městě v České republice, můžete nám zaslat svůj gadget na dobírku jakoukoli pro vás vhodnou službou na naše náklady. Technici smartphone prohlédnou za přítomnosti pracovníků pošty a pokud je smartphone v uvedeném stavu, ihned jej vykoupí zpět.

Pokud si vážíte svého času a nechcete ztrácet nervy nekonečným vyjednáváním a schůzkami s výkupci - FixTime.cz je to, co potřebujete.