Čištění telefonu - iPhone XS

Kód: 1003
1 hodnocení
489 Kč / ks
K dispozici

Detailní informace

svoz-na-opravu
Svoz opravy
mobil u Vás vyzvedneme a doručíme opravený. Kdekoliv v ČR.

Detailní popis produktu

I moderní smartphone, jako je iPhone XS, potřebuje včasnou údržbu, pokud chcete, aby vám mobilní zařízení vydrželo dlouhá léta. Mnoho uživatelů zapomíná na pravidelnou údržbu, což vede k hromadění prachu nebo nečistot, vlhkosti a bakterií. Aby váš telefon dobře vypadal a bez problémů fungoval, je třeba jeho alespoň jednou za půl roku nechat vyčistit.

Naši technici vyčistí vnější část telefonu a taky odstraní veškeré nečistoty z mřížek reproduktorů nebo mikrofonů přímo v našem FixTime servisu,  všechny opravy mobilních telefonu probihaji rychle a kvalitně. Dbáme také na dezinfekci celého povrchu smartfonu, abychom jej zbavit nahromaděné mastnoty nebo prachu. Celá práce nezabere více než půl hodiny, takže můžete přijít a nechat svůj iPhone XS na čištění a dezinfekce i bez objednání na naši pobočku nebo objednat FixTime kurýra.

Otázky a odpovědi

1. Může dojít ke ztrátě dat po čištění?

Budeme pracovat na technické části smartphonu, nikoli na datech uvnitř. Všechny uložené informace tak budou v bezpečí a nepřijdete o fotografie ani kontakty s videi.

Doplňkové parametry

Kategorie: iPhone XS
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: