Nalepení ochranné fólie - iPhone 7 PLUS

Kód: 1390
1 hodnocení
450 Kč –11 %
17145381 3580 4897 BECC AE50053DCE83
450 Kč –11 % 399 Kč / ks
Oprava

Detailní informace

Opravy na počkání
Většina závad se řeší na počkání

Detailní popis produktu

Když si koupíte zbrusu nový iPhone 7 PLUS, oprášíte ho a ochráníte jako olympijský oheň. Po týdnu se ho už nebojíte odložit společně s obrazovkou, bez problémů ho můžete nosit v kapse. Po měsíci můžete klidně odložit, když se spustí budík, nebojíte se zmoknout v dešti. Známá situace?

Výrobce moderního smartphonu se samozřejmě snaží, aby jeho gadget byl co nejodolnější a nejspolehlivější, využívá spoustu technologií a materiálů pro displej a zadní kryt zařízení. Každodenní situace, zbrklost a „šikovnost“ rukou jsou často příčinou pádu chytrého telefonu nebo jeho jiného poškození.

Pokud patříte k lidem, kteří věčně škrábou displej svého telefonu, pak vám hydrogelová fólie může být skutečně zachráncem! Jedná se o relativně novou technologii, která umožňuje pokrýt displej smartphonu ochrannou fólií ideální velikosti.

Hydrogelová fólie je tenká a flexibilní fólie, která vám umožní dokonale zakrýt obrazovku smartphonu.

  • Fólie je elastická a tenká. Díky tomu je možné jej nalepit na zaoblené povrchy a chránit obrazovku od A do Z. Hydrogelová fólie pečlivě „pokryje“ každý centimetr obrazovky — a váš gadget je zcela v bezpečí!
  • Maximální průhlednost a citlivost. Jedním z problémů, kvůli kterému mnoho lidí odmítá ochranné fólie a brýle, je snížení citlivosti snímače a změna jasu barev. A zde vyhrává hydrogelový film: je zcela průhledný a „nežere“ jas a čistotu obrazu na displeji. Technologie navíc neovlivňuje hmatové schopnosti obrazovky – senzor smartphonu funguje perfektně.
  • Minimální otisky prstů. Hydrogelový film je odolný proti otiskům prstů díky speciálnímu materiálu. Na displeji už nejsou žádné fleky a škrábance.
  • Možnost přizpůsobení filmu smartphonu a ne naopak. Zařízení řeže požadovaný rozměr s maximální přesností.

Specialisté FixTime.cz rychle a efektivně aplikují ochrannou fólii na váš iPhone 7 PLUS.

Doplňkové parametry

Kategorie: iPhone 7 Plus
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: