Nalepení tvrzeného skla - Galaxy S21 Ultra (G998)

Kód: 3082
1 hodnocení
450 Kč –18 %
F83CB86C 6AC8 4403 A955 DC8BDCD214D0
450 Kč –18 % 370 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mobilní telefon se dnes stal věrným společníkem téměř každého. A samozřejmě každý chce, aby vybavení žilo co nejdéle. Moderní smartphony jsou bohužel velmi zranitelné vůči pádům: velký dotykový displej, přestože práci se zařízením značně usnadňuje, je křehkou součástí zařízení. A ani ta nejkvalitnější obrazovka není imunní vůči poškrábání. Proto se dnes služba lepení speciálních ochranných skel stala tak populární.

Co je ochranné sklo a proč je potřeba?

Kvalitní sklo určené k ochraně displeje vašeho Galaxy S21 Ultra (G998) je mnohem složitější, než se na první pohled zdá. Tato tenká, flexibilní fólie se ve skutečnosti skládá ze dvou částí: povrchová vrstva je vyrobena z pevného a poškození odolného materiálu, který ochrání před poškrábáním a nepříjemnými následky pádu vašeho přenosného zařízení. Vrstva přiléhající k obrazovce absorbuje ultrafialové světlo, eliminuje odlesky, zabraňuje vypalování pixelů a zajišťuje delší životnost smartphonu. Je tu ještě jeden bod, který má malý vliv na náklady, ale hraje důležitou roli: správný povlak musí být připevněn k obrazovce ne lepidlem, ale speciální silikonovou vrstvou. Když tuto práci svěříte skutečným profesionálům, můžete si být jisti, že za pár minut bude váš Galaxy S21 Ultra (G998) zcela chráněn před pády a poškrábáním.

Pokud tedy potřebujete služby nalepení ochranného skla na displej vašeho Galaxy S21 Ultra (G998), neměli byste ztrácet čas.

Přejděte na FixTime.cz a vše bude okamžitě hotovo!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: