Call Annie: Vydána aplikace pro iPhone, která umožňuje mluvit s ChatGPT prostřednictvím videohovoru

Společnost Animato.Ai představila v App Store aplikaci Call Annie, která umožňuje chatovat "naživo" s umělou inteligencí ChatGPT.

Co to znamená
Aplikace promění ChatGPT v digitálního ženského avatara jménem Annie, se kterým mohou uživatelé komunikovat prostřednictvím videochatu. Podle tvůrců aplikace je taková komunikace v reálném čase přirozenější a rychlejší než psaní a čtení textu.

Annie neumí špatně udržovat konverzaci a může se stát běžným konverzačním partnerem nebo virtuálním asistentem, který vám napoví potřebné informace (zprávy, počasí, mapy, hlasové příkazy atd.). Annie občas špatně vyslovuje slova, ale rychle se učí a časem své dovednosti zlepšuje. Umělá inteligence mluví pouze anglicky, italsky a španělsky.

V popisu aplikace Animato v App Store je uvedeno, že umělá inteligence uchovává všechny konverzace v soukromí, ale není uvedeno, jaká bezpečnostní opatření byla přijata. Vývojář také zdůrazňuje, že údaje neprodává třetím stranám a že uživatelé mohou v aplikaci podle svého uvážení vymazat historii vyhledávání na webu.

Aplikace Call Annie je k dispozici pouze pro produkty Apple, protože využívá technologii Apple Neural Engine. Lze ji nainstalovat pouze do chytrých telefonů iPhone 12 nebo novějších. Můžete ji používat také na počítačích se systémem macOS 13 a procesorem řady M uvnitř.

Zdroj