Galaxy A55 dostává v Evropě aktualizaci, která zlepšuje připojení 4G TDD

Společnost Samsung nedávno vydala aktualizaci softwaru pro telefony Galaxy S22, Galaxy S23, Galaxy S24, Galaxy Fold 5, Galaxy Flip 5 a Galaxy A54 v Evropě, která zlepšila podporu sítě 4G TDD v těchto zařízeních. Nyní společnost představila podobnou aktualizaci pro Galaxy A55.

Co o ní víme

Společnost Samsung vydala další aktualizaci pro mezinárodní variantu modelu Galaxy A55, modelové číslo SM-A556B, v Evropě. Nejnovější aktualizace softwaru mění verzi firmwaru modelu Galaxy A55 na A556BXXU1AXC4.

V popisu aktualizace se uvádí následující: "Aktualizovaná podpora regionálního pásma LTE TDD". V současné době nejsou k dispozici žádné informace o tom, jaký to bude mít pro uživatele přínos, ale s největší pravděpodobností to nějakým způsobem zlepší podporu zařízení pro síť 4G TDD. Společnost Samsung rovněž uvádí, že smartphony Galaxy zakoupené v Německu nebudou schopny přijímat signál LTE TDD v následujících zemích: Belgie, Dánsko, Německo, Francie, Lucembursko, Nizozemsko, Rakousko, Polsko, Švýcarsko a Česká republika.

Pokud jste dosud neobdrželi oznámení o aktualizaci softwaru, zkontrolujte ji ručně na stránce Aktualizace softwaru, Stáhnout a nainstalovat.

Mohlo by vás také zajímat:

Opravy telefonů
Opravy Samsung
Opravy Samsung Galaxy S

Zdroj