Google přirovnává iPhone k pageru (video)

Google pokračuje ve své marketingové kampani #GetTheMessage, jejímž cílem je přimět Apple k přijetí protokolu RCS. V rámci této kampaně společnost Google zveřejnila nové video, které opět trollí společnost Apple.

Co je v něm ukázáno
Nové video přirovnává iPhone k pageru. A iPager je prezentován v duchu prezentací společnosti Apple: na jeho obrazovce je dokonce napsáno Hello jako odkaz na představení původního počítače Macintosh v roce 1984 a na reklamy na iPhone z roku 2007 o volání.

RCS neboli Rich Communication Services je komunikační protokol vyvinutý a přijatý společností Google. Společnost Apple se zdráhá přejít na RCS a nadále podporuje starý protokol SMS. Podle Googlu to uživatelům Androidu a iPhonu způsobuje při vzájemném psaní textových zpráv problémy: žádné šifrování, nefunkční skupinové chaty, pixelované obrázky a videa a zelené bubliny.

Proto Google zhruba před rokem spustil masivní marketingovou kampaň #GetTheMessage.

Loni generální ředitel společnosti Apple Tim Cook prohlásil, že RCS není pro Apple prioritou. V té době jeden z reportérů uvedl, že měl problémy s odesíláním textových zpráv své matce na zařízení se systémem Android. A Tim Cook mu jednoduše poradil, aby své matce koupil iPhone.

 

Mohlo by vás také zajímat:

Opravy telefonů
Opravy Apple
Opravy iPhone

 

Zdroj