Huawei představil speciální edici nova 11 Pro s projektorem místo obalu za 515 dolarů

Společnost Huawei oznámila speciální verzi smartphonu nova 11 Pro. Má dlouhý název Huawei Nova 11 Pro Yi Yang Qianxi Summer Companion Gift Box.

Co je známo
Smartphone je k dispozici v zelené barvě těla. Klíčovým rozdílem je bohatý dodací balíček. Konkrétně se jedná o balení s projektorem. Zatím však není známa jeho funkčnost.

Kromě toho kupující obdrží magnetické pouzdro na kartu a kartu Yi Yang Qianxi (Jang Čchien-si). Čínský herec je již několik let ambasadorem značky Huawei. Můžeme ho vidět na oficiálních plakátech, když Huawei pořádá reklamní kampaně věnované novým produktům.

Po technické stránce se speciální verze neliší od běžné verze Huawei nova 11 Pro, která byla oznámena v dubnu letošního roku. Smartphone dostal hlavní fotoaparát s rozlišením 50 Mpx + 8 Mpx, duální čelní modul 60 Mpx + 8 Mpx, 120Hz OLED displej a čip Snapdragon 778G bez 5G.

Huawei nova 11 Pro v úpravě s 8 GB RAM a 256 GB úložištěm čínská společnost ocenila na 500 dolarů. Verze Yi Yang Qianxi Summer Companion Gift Box je k dispozici také v modifikaci 8/256 GB, ale stojí o 15 dolarů více.

 

Mohlo by vás také zajímat:

Opravy telefonů
Opravy Huawei
Opravy Huawei Nova

 

Zdroj