OPPO Find X7 Pro+ bude prvním smartphonem na světě s 6x optickým zoomem bez ztráty kvality

OPPO Find X7 Pro+ dostane hned dva fotoaparáty s periskopovou optikou. Informoval o tom čínský insider Digital Chat Station.

 

Co je známo

Společnost OPPO se chystá představit rodinu smartphonů Find X7. Tu budou zastupovat tři modely v čele s OPPO Find X7 Pro+. Tato vlajková loď bude nejzajímavější novinkou čínského výrobce. 

Podle zasvěceného zdroje bude OPPO Find X7 Pro+ prvním smartphonem na světě, který bude vybaven periskopovým teleobjektivem s šestinásobným optickým zoomem bez ztráty kvality. U většiny špičkových modelů tento typ optiky poskytuje 3,5-5násobný zoom. Jedinou výjimkou jsou modely Galaxy S23 Ultra, Galaxy S22 Ultra a Galaxy S21 Ultra s 10x zoomem.

OPPO Find X7 Pro+ bude vybaven dvěma teleobjektivy s periskopickou optikou. Poměr přiblížení u druhého fotoaparátu bude 2,7x. Žádné další informace o této součásti nové generace smartphonu zatím nejsou k dispozici.

inulý týden společnost oficiálně potvrdila, že vlajkové lodě dostanou podporu satelitního vysílání. Kromě toho jeden ze smartphonů obdrží mobilní čip Dimensity 9300. Pravděpodobně se bude jednat o OPPO Find X7

Zdroj: