Realme GT 7 Pro může být prvním smartphonem na světě s čipovou sadou Snapdragon 8 Gen 4

Společnost Realme se chystá uvést na trh svůj nový vlajkový smartphone GT 7 Pro, který bude podle viceprezidenta společnosti Realme dostupný v Indii koncem letošního roku a bude součástí strategie společnosti prodávat jeden model jak v Číně, tak na globálním trhu.Společnost Realme se chystá uvést na trh svůj nový vlajkový smartphone GT 7 Pro, který bude podle viceprezidenta společnosti Realme dostupný v Indii koncem letošního roku a bude součástí strategie společnosti prodávat jeden model jak v Číně, tak na globálním trhu.

Co je známo

Podle zdroje Digital Chat Station bude Realme GT 7 Pro vybaven chystaným vlajkovým čipsetem Snapdragon 8 Gen 4, což z něj činí první smartphone s tímto procesorem dostupný celosvětově.

 

Nový procesor údajně slibuje výrazné zvýšení výkonu se špičkovým taktem až 4,26 GHz. Qualcomm údajně hodlá čip SD8G4 představit v říjnu, což znamená, že by GT 7 Pro mohl v Indii debutovat v posledním čtvrtletí letošního roku.

Současně se značka připravuje také na uvedení modelu Realme GT 6 na globální trh. Očekává se, že telefon bude uveden na trh v červenci a bude mít podobné specifikace jako exkluzivní čínský model Realme GT Neo 6. To znamená, že zařízení bude pravděpodobně poháněno procesorem Snapdragon 8 Gen 3 s několika funkcemi založenými na umělé inteligenci. Očekává se, že GT 6 potěší uživatele 1,5k OLED displejem s obnovovací frekvencí 144 Hz, stejně jako LPDDR5x RAM, úložištěm UFS 4.0 a 50megapixelovým primárním fotoaparátem.

Mohlo by vás také zajímat:

Opravy telefonů
Opravy Realme
Opravy Realme GT

Zdroj