Samsung Galaxy Flip 6 byl spatřen v databázi GeekBench

V očekávání oficiálního oznámení nových skládacích smartphonů Samsung byla americká verze Galaxy Flip 6 spatřena na populární platformě pro testování výkonu GeekBench.

Co je známo

Zařízení s modelovým číslem SM-F741U prokázalo vynikající výsledky v testu Vulkan a získalo 15 084 bodů. Testovaný smartphone je vybaven osmijádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, který byl speciálně navržen pro Galaxy. Jedná se o vylepšenou verzi čipové sady Snapdragon 8 Gen 3 s vyšší taktovací frekvencí. Procesor je doplněn 8 GB operační paměti.

 

Na Galaxy Flip 6 běží operační systém Android 14 s vlastní nadstavbou One UI 6.1. Databáze GeekBench bohužel neodhaluje žádné další podrobnosti o Galaxy Flip 6.

Zařízení však prý bude k dispozici s interním úložištěm o kapacitě až 512 GB a operační pamětí až 12 GB. Zařízení bude poháněno procesorem Snapdragon 8 Gen 3 nebo Exynos 2400. První z nich je určen pro americký trh, druhý pro zbytek světa. Baterie nové generace bude mít kapacitu 4 000 mAh a obnovovací frekvence externího displeje se zvýší na 120 Hz.

Mohlo by vás také zajímat:

Opravy telefonů
Opravy Samsung
Opravy Samsung Galaxy S

Zdroj