Styl hodinek Apple Watch a smartphonu Android: iPhone 15 Pro bude mít nový design s tenkými rámečky a bez ostrých hran

Přestože do představení řady chytrých telefonů iPhone 15 zbývá ještě více než půl roku, zasvěcenci zveřejňují stále více podrobností o budoucích vlajkových lodích. Takže ShrimpApplePro, který má dobré výsledky v odhalování přesných informací o plánech společnosti Apple, hovořil o designu smartphonů.

Co můžete očekávat
Posledních několik let mají iPhony v podstatě stejný design s ostrými hranami. Ale letos se to podle důvěryhodných informací změní. Podle něj budou mít všechny čtyři modely iPhone 15 zakřivené hrany jako dřívější předchůdci. Zároveň nečekejte žádné vodopádové obrazovky - displeje zůstanou ploché. Ve výsledku se budou podobat chytrým telefonům se systémem Android a dokonce i hodinkám Apple Watch Series 7 a Series 8.

 

Kromě toho by iPhone 15 Pro a 15 Ultra měly mít tenčí rámečky kolem displeje. Co se týče výřezu Dynamic Island, v roce 2023 jím budou vybaveny všechny modely rodiny iPhone, nikoli pouze verze Pro jako v roce 2022.

Podle zasvěceného zdroje Apple zachová stejné velikosti obrazovek, což znamená, že můžeme očekávat dva smartphony s úhlopříčkou 6,1 palce a dva s úhlopříčkou 6,7 palce.

Zdroj