ThinkPhone od Motoroly s čipem Snapdragon 8+ Gen 1, 144Hz obrazovkou a ochranou IP68 přichází do Evropy za 1 000 eur

Společnost Lenovo před týdnem na veletrhu CES 2023 odhalila chytrý telefon ThinkPhone by Motorola a nyní připravuje jeho evropské vydání.

Co je známo
Informace byly sdíleny publikací Appuals. Podle úniku informací bude novinka v evropských zemích uvedena v modifikaci 8 GB RAM a 256 GB ROM. Zařízení se má prodávat za 1000 eur.

Pro ty, kteří nejsou v obraze
ThinkPhone od společnosti Motorola má 6,6palcový POLED displej s rozlišením Full HD+, 144Hz obnovovací frekvencí a sklem Gorilla Glass Victus. Smartphone pohání vlajkový procesor Snapdragon 8+ Gen 1. Novinka má krytí IP68 a MIL-STD-810H proti vodě a nárazům, hlavní fotoaparát s rozlišením 50 MP + 13 MP + 2 MP, přední fotoaparát s rozlišením 32 MP + 16 MP a baterii s kapacitou 5000 mAh. Podporuje 68W kabelové rychlonabíjení a 15W bezdrátové nabíjení.

Mimochodem, smartphone lze používat jako doplněk k notebookům ThinkPad. Zařízení je vybaveno vnější a softwarovou ochranou. Nové zařízení je vybaveno technologií Moto Threat Defense, která zvyšuje zabezpečení dat. Zařízení má také přístup k aplikaci ThenkShield a Moto Secure. ThinkPhone od společnosti Motorola je vybaven čipem Moto KeySafe. Zajišťuje kontrolu kódů PIN a kryptografických klíčů.

Zdroj