Únik informací o kapacitě baterií řady iPhone 16

Na internetu se objevily údaje o kapacitě baterie nadcházející řady iPhone 16. Zdroj informací je poměrně nový, a proto se doporučuje brát tyto údaje s rezervou.

Co je známo

Podle úniku informací od čínského insidera OvO Baby Sauce OvO bude iPhone 16 vybaven baterií s kapacitou 3 561 mAh, což je o 6 % více než u jeho předchůdce. Zatímco iPhone 16 Plus bude mít zřejmě baterii o kapacitě 4 006 mAh, což je o 9 % méně než u iPhonu 15 Plus. Naproti tomu iPhone 16 Pro bude mít údajně baterii s kapacitou 3 355 mAh, což je o 2,5 % více než u jeho předchůdce, zatímco Pro Max bude mít pravděpodobně baterii s kapacitou 4 676 mAh, což je o 5 % více než u iPhonu 15 Pro Max.

Jedná se o první únik, který odhaluje kapacity baterií všech čtyř modelů iPhone 16. Navzdory menší kapacitě baterie iPhonu 16 Plus by rozdíl ve velikosti mohl být kompenzován zlepšením SoC, účinnosti obrazovky nebo obojího, takže i kdyby tomu tak bylo, není důvod k obavám. Představení rodiny iPhonů 16 se očekává v září, na každoroční akci společnosti Apple věnované představení hardwaru.

Mohlo by vás také zajímat:

Opravy telefonů
Opravy Apple
Opravy iPhone

Zdroj