Zasvěcené osoby: Samsung vyvíjí dva skládací smartphony řady FE

Na internetu se objevily dva zajímavé snímky obrazovky, které zřejmě naznačují vývoj levnějších verzí skládacích zařízení pod značkou Fan Edition. Tato tvrzení jsou sporná, protože zdroj nemá bezvadnou pověst a screenshoty vyvolávají neobvyklé otázky.

Co je známo

Snímky zmiňují skládací telefony Samsung s názvy Galaxy Fold FE a Galaxy Flip FE. Verze Flip FE má podle všeho 8 GB RAM, 256GB úložiště a pravděpodobně čip Snapdragon řady 7. Údajný Galaxy Fold FE vzbuzuje určitá podezření. Pokud se podíváte pozorně, rozmazaný snímek obrazovky naznačuje, že telefon neběží na čipu Exynos 2200 nebo Exynos 2400, ale na jiném neznámém SoC Exynos, který začíná na "2". Mohlo by se jednat o neexistující Exynos 2300. Mohlo by se také jednat o starý únik, který již neodráží současné plány společnosti Samsung.

Informátor na svém tweetu navíc tvrdí, že bude vydán pouze jeden z těchto skládacích telefonů Fan Edition. Není jasné, který přesně. Tyto snímky obrazovky samozřejmě nedoporučujeme brát za bernou minci. Nejde však o první tvrzení, že Samsung možná pracuje na skládacím telefonu Fan Edition, takže na nich může být něco pravdy.

Očekává se, že Samsung uspořádá svou další akci Unpacked na začátku července. Jak se budeme blížit k prezentaci, skutečné záměry společnosti Samsung se budou prostřednictvím úniků a fám odrážet s větší mírou přesnosti.

Mohlo by vás také zajímat:

Opravy telefonů
Opravy Samsung
Opravy Samsung Galaxy S

Zdroj