Svoz opravy FixTime

 

Jak funguje svoz a jeho výhody?

 

V dnešní době eshopů a rozvinutého doručování balíčku i FixTime se vyvíjí a nabízí možnost opravy telefonu v oblíbeném a spolehlivém servisu i přes to, že jej nemáte zrovna ve svém městě. Svoz Vašeho mobilního telefonu umožní vyzvednutí v místě bydliště a zpětné doručení v rychlé lhůtě daného týdne. Zařídíme i aplikaci ochranných prvků jako je fólie nebo Vám s telefonem zašleme i pouzdro dle Vašich představ. Níže si můžete pročíst jednotlivé body svozu, abyste měli představu, jak takový svoz opravy funguje od začátku do konce.

 

Jak ve zkratce probíhá svoz?

I'm an image

Objednáte svoz opravy na FixTime.cz

Vyberte si typ opravy který potřebujete a využijte bezplatného svozu třeba podáním na Zásilkovně.

I'm an image

Pečlivě zabalíte mobilní telefon

S kódem podání na zásilkovnu který od nás obdržíte (nebo si zvolíte vyzvednutí přímo kurýrem)

I'm an image

Telefon otestujeme a opravíme

Provedeme kompletní diagnostiku a poté žádanou opravu mobilního telefonu

I'm an image

Opravený telefon co nejrychleji odešleme

Expresně provedeme opravu telefonu a expedujeme jej nazpět abyste jej měli v ruce co nejdříve

 
 

 

 
 
I'm an image

Jak objednat svoz na Fixtime?

Jednoduše na naší stránce FixTime zvolte svůj model telefonu a vyberte si ze široké nabídky oprav dle Vašich potíží ne potřeby. V detailu opravy pak klikněte na ,,Objednat svoz" a objednávkový proces Vás provede možnostmi svozu.

 
I'm an image

Jak dlouho trvá oprava a doručení zpět do mých rukou?

Celý proces je velmi rychlý. Zdržuje nás pouze samotná přeprava. U běžných oprav a výměn jako jsou  výměna displeje nebo baterie je oprava hotova v řádu několika hodin, poté zařízení expedujeme nazpět. V praxi ještě tentýž týden můžete mít mobilní telefon doma opravený. Počítejte tedy v případě Zásilkovny 3-5 pracovních dní

 
I'm an image

Jak přesně funguje podání balíčku s telefonem?

Pošleme Vám číslo zásilky které uvedete na zásilkovně, nebo rovnou štítek, který můžete jen vytisknout a nalepit. Na nejbližší pobočce zásilkovny pak můžete balíček s telefonem podat.

 
I'm an image

Mám záruku? Na opravu?

Na vyměněný díl i práci máte záruku v délce 2 let. Zároveň provádíme zevrubné vstupní a výstupní testy mobilních telefonů pro jistotu toho, že k Vám odchází telefon perfektně funkční a bez vad