Oprava LCD displeje - Galaxy S22 Ultra (S908)

Kód: 2809
1 hodnocení
8 300 Kč –2 %
45E2A14F 9721 45DD 8CA5 DD9ECF991061
8 300 Kč –2 % 8 150 Kč / ks
Oprava

Detailní informace

Opravy na počkání
Většina závad se řeší na počkání

Detailní popis produktu

Displej je nejzranitelnější částí mobilních zařízení vůči mechanickému poškození a rozbitá obrazovka není zárukou opravy. Výměna displeje Galaxy S22 Ultra (S908) je poměrně náročná oprava. Téměř u všech moderních smartphonů je dotykový panel a displej při výrobě lepen technologií airless a do telefonu se instalují jako modulární sestava. Uživatel tak získá displej s vynikajícími pozorovacími úhly, barvami a dalšími vlastnostmi.

Pokud se vám po jakémkoliv mechanickém poškození (otřes, pád, silné zmáčknutí) objeví na displeji černé skvrny, pruhy nebo displej úplně ztmavne, pak bude potřeba vyměnit celý modul displeje. I malá trhlina, vizuálně obtížně určitelná, pro ně může být fatální: objeví se místo, které se rychle zvětšuje.

Náš servis zpočátku nabízí především výměnu originálního náhradního dílu, takové opravy jsou spolehlivější. Je však také možné nainstalovat vysoce kvalitní analogy, které jsou levnější. FixTime.cz zajišťuje samostatnou výměnu skla displeje u těch modelů, u kterých ji výrobce nezajišťuje, často to snižuje náklady na opravy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: