Oprava nefunkční WiFi - iPhone 6

Kód: 1789
Neohodnoceno
970 Kč / ks
K dispozici

Detailní informace

svoz-na-opravu
Svoz opravy
mobil u Vás vyzvedneme a doručíme opravený. Kdekoliv v ČR.

Detailní popis produktu

Pokud máte chybu Wi-Fi, neměli byste ji opravovat sami, bez speciálního vybavení a odborných dovedností. FixTime.cz rád pomůže s opravami rychle, efektivně a v co nejkratším čase. Chápeme, jak těžké je být bez internetu byť jen pár dní. Z tohoto důvodu co nejdříve obnovujeme provozní kapacitu zařízení.

Oblíbené problémy Wi-Fi iPhone 6:

Porucha antény. V důsledku tohoto selhání zařízení nedetekuje a nepřipojuje se k bezdrátové síti. V 70 % případů je příčinou této poruchy neopatrné zacházení s přístrojem ze strany uživatele. Časté pády, nárazy a jiná mechanická poškození vedou k narušení integrity a výkonu antény bezdrátové sítě. Oprava antény Wi-Fi je možná pouze pro profesionální mistry servisního střediska. Snadno obnovíme vaše zařízení do perfektního funkčního stavu.

Poškození modulu Wi-Fi. K selhání tohoto modulu stačí sebemenší poškození integrity zařízení nebo vniknutí kapaliny. V 95 % případů musí být v důsledku této poruchy modul Wi-Fi vyměněn. Profesionálové FixTime.cz provedou tento úkol tím nejlepším možným způsobem.

Selhání softwaru telefonu. V důsledku této poruchy se zprávy ze systému zobrazují v následujících formátech: „telefon není připojen k Wi-Fi“, „není žádná síť Wi-Fi“, „při připojování k Wi-Fi došlo k chybě“ a další. V takové situaci je třeba kontaktovat specialisty FixTime.cz, kteří Wi-Fi modul kvalitativně a se 100% zárukou opraví.

Naše společnost zaměstnává vysoce kvalifikované inženýry s bohatými zkušenostmi, což nám umožňuje provádět opravy kvalitně a v co nejkratším čase. Jsme vždy připraveni Vám pomoci a začít pracovat s problematickými nemocemi. Náš tým udělá vše pro to, abyste byli s výsledky naší práce spokojeni!

Doplňkové parametry

Kategorie: iPhone 6
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: