Oprava základní desky - Galaxy S22+ (S906)

Kód: 2953
Neohodnoceno
1 450 Kč / ks
K dispozici

Detailní informace

svoz-na-opravu
Svoz opravy
mobil u Vás vyzvedneme a doručíme opravený. Kdekoliv v ČR.

Detailní popis produktu

Nejsložitější částí je základní deska. Může selhat z několika důvodů, z nichž nejčastější jsou zkraty, koroze v mikroobvodech a mechanické poškození desky.

Poškození základní desky se obvykle projeví jako komplexní selhání systému. Pokud restart a obnovení továrního nastavení nemají žádný pozitivní účinek, měli byste se obrátit na FixTime.cz a nechat si vyměnit základní desku nebo konkrétní čip.

Základní desku nelze opravit, pokud mechanické poškození způsobilo praskliny nebo třísky na desce nebo pokud koroze poškodila velké části čipů. V tomto případě je mnohem jednodušší namontovat novou základní desku než opravovat starou.

Zkrat může vyřadit celou základní desku nebo může dojít k selhání několika čipů na základní desce. Následky zkratu mohou vyhodnotit pouze odborníci z FixTime.cz.

Pokud je možné opravit jediný vadný čip, musí to provést vysoce kvalifikovaný technik pomocí mikroskopu. Všechny operace musí být prováděny s vysokou přesností.

Po výměně mikroobvodů je třeba zkontrolovat všechny vývody a učinit vše pro to, aby se zkrat již neopakoval.

Když je základní deska opět plně funkční, je znovu vložena do telefonu a technik stráví nějaký čas utěsňováním pouzdra.

Naši technici jsou vysoce kvalifikovaní a mají k dispozici nejmodernější vybavení. To jim dává možnost provést citlivé opravy základní desky. Při opravách se používají vysoce kvalitní díly a třísky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Galaxy S22 Plus (SM-S906)
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: