Výměna skla - iPad (6.gen)

Kód: 2092
1 hodnocení
2 800 Kč –8 %
ods
2 800 Kč –8 % 2 570 Kč / ks
Oprava

Detailní informace

Opravy na počkání
Většina závad se řeší na počkání

Detailní popis produktu

Rozbité sklo displeje nebo praskliny na touchpadu v důsledku pádu telefonu či tabletu jsou poměrně často nepříjemným problémem, i když dotykový displej neztrácí citlivost na dotyk a displej stále dobře zobrazuje obraz.

Navzdory zdánlivé pevnosti jsou obrazovka a dotykové sklo odlišné součásti a lze je vyměnit samostatně. Hlavní podmínkou je, aby povaha poškození displeje odpovídala prováděné opravě:

  • Výměna obrazovky na telefonu – nutná, pokud poškození postihlo všechny součásti zobrazovací modul (sklo, dotyková obrazovka a matrice);
  • Výměna dotykového skla - provádí se pouze v případě, že došlo k poškození horní vrstva displeje a dotyková obrazovka s matricí zůstaly nedotčeny.

Jak ukazuje praxe, sklo přebírá významnou část vnějších mechanických rázů. Je umístěn na přední straně obrazovky, takže často nevydrží zátěž a praskne. Dotykový displej s maticí přitom zůstává funkční.

Pokud bylo sklo poškozeno v telefonu, máte štěstí, náklady na jeho výměnu budou mnohem levnější než výměna displeje, ale pokud je poškozen celý modul, jedná se o kritické poškození, po kterém musíte vyměnit drahou obrazovku .

Rozsáhlé zkušenosti techniků servisního střediska FixTime.cz, vlastní sklad originálních náhradních dílů a nejmodernějšího vybavení nám umožňují provádět opravy výměny dotykového displeje rychle a efektivně za nejdostupnější ceny. Zajistíme dodržení všech norem výrobce a zachováme vlastnosti zařízení a poskytneme záruku na provedenou práci.

Doplňkové parametry

Kategorie: iPad (6. gen) - A1893, A1954
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: