Propagační video Google Pixel 8 ukazuje design smartphonu, modré zbarvení a funkci Audio Magic Eraser

Přestože se představení společnosti Google očekává až v říjnu, na internetu už se objevila spousta podrobností o vlajkových lodích Pixel 8 a Pixel 8 Pro. A nyní se na stránce sociální sítě EZ X (dříve Twitter) objevilo promo smartphonu.

Co je na něm zobrazeno
Video hovoří obecně o řadě Google Pixel 8, ale s největší pravděpodobností vývojáři ukázali starší model Pixel 8 Pro. Můžeme si prohlédnout design smartphonu: panel fotoaparátu s výřezem ve tvaru pilulky, který sdružuje všechny tři senzory, stejně jako blesk a teplotní senzor. Vlajková loď je zobrazena ve světle modré barvě, která připomíná zbarvení Sea u modelu Pixel 7a.

Společnost Google se však zaměřuje především na funkci Audio Magic Eraser pro úpravu fotografií a videí. Je součástí editoru videa v aplikaci Fotky Google a jak ukazuje video, nabízí tři možnosti: "Šum", "Lidé" a "Hudba". Funkce Magic Eraser je majitelům "Pixelů" již známá: v předchozích modelech umožňuje "vyčistit" pozadí na fotografii úplně nebo od některých objektů.

Slogan tohoto krátkého profi-videa zní "Jediný telefon se zvukovou funkcí Magic Eraser" a následuje věta "Jediný telefon navržený společností Google".

 

Mohlo by vás také zajímat:

Opravy telefonů
Opravy Google
Opravy Pixel 7 Pro

 

Zdroj