Oprava utopený tablet - iPad Pro 12.9” (2017)

Kód: 2353
1 hodnocení
1 570 Kč –7 %
out
1 570 Kč –7 % 1 450 Kč / ks
Oprava

Detailní informace

Opravy na počkání
Většina závad se řeší na počkání

Detailní popis produktu

Styk s vodou a jinými kapalinami není neobvyklý a může způsobit vážné poškození elektrických obvodů a součástí nebo způsobit nepoužitelnost spotřebiče. Následky takového kontaktu se mohou projevit okamžitě nebo po určité době v důsledku oxidace kontaktů a mikroobvodů. FixTime.cz nabízí profesionální služby čištění a oprav zařízení vystavených vodě a vlhkosti.

Co mám dělat, když se mé zařízení dostane do kontaktu s vodou?

Pokud k tomu u zařízení iPad Pro 12.9” (2017) dojde, nepokoušejte se to zkontrolovat voláním nebo kontrolou jiných funkcí - vypněte jej a nechte vypnutý co nejdříve, než jej odešlete do servisního střediska - pokud možno vyjměte baterii. Pokus o vlastní demontáž monolitického zařízení povede k jeho dalšímu poškození, přerušení kabelů a dalším škodám. Vypněte napájení, opatrně odstraňte zbytky vlhkosti a co nejdříve nechte přístroj ultrazvukově vyčistit v servisním středisku.

Eliminace účinků kontaktu s kapalinami v chytrém telefonu nebo tabletu je jediným případem, kdy se diagnostika provádí po ultrazvukovém čištění součástí, ale ani takový postup nezaručuje 100% funkčnost zařízení po jeho provedení. Existuje mnoho faktorů, jako je typ kapaliny, teplota, doba kontaktu, stupeň penetrace a expozice a typ zařízení.

Doplňkové parametry

Kategorie: iPad Pro 12.9" (2017) — A1670, A1671
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: