Výměna LCD displeje - iPad Pro 12.9" (2018)

Kód: 2272
Neohodnoceno
6 490 Kč / ks
K dispozici

Detailní informace

svoz-na-opravu
Svoz opravy
mobil u Vás vyzvedneme a doručíme opravený. Kdekoliv v ČR.

Detailní popis produktu

Displej je nejzranitelnější částí mobilních zařízení vůči mechanickému poškození a rozbitá obrazovka není zárukou opravy. Výměna displeje iPad Pro 12.9" (2018) je poměrně náročná oprava. Téměř u všech moderních smartphonů je dotykový panel a displej při výrobě lepen technologií airless a do telefonu se instalují jako modulární sestava. Uživatel tak získá displej s vynikajícími pozorovacími úhly, barvami a dalšími vlastnostmi.

Pokud se vám po jakémkoliv mechanickém poškození (otřes, pád, silné zmáčknutí) objeví na displeji černé skvrny, pruhy nebo displej úplně ztmavne, pak bude potřeba vyměnit celý modul displeje. I malá trhlina, vizuálně obtížně určitelná, pro ně může být fatální: objeví se místo, které se rychle zvětšuje.

Náš servis zpočátku nabízí především výměnu originálního náhradního dílu, takové opravy jsou spolehlivější. Je však také možné nainstalovat vysoce kvalitní analogy, které jsou levnější. FixTime.cz zajišťuje samostatnou výměnu skla displeje u těch modelů, u kterých ji výrobce nezajišťuje, často to snižuje náklady na opravy.

Doplňkové parametry

Kategorie: iPad Pro 12.9" (2018) — A1876, A2014, A1895
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: